Kompakti bērnu rotaļu laukumi mājai un dārzam.

Atcerieties, cik grūti bija pierunāt savu bērnu doties prom no rotaļu laukuma pagalmā. Un mēs saprotam, kāpēc: dažādas pakāpes, kalniņi, troses un šķērši vienkārši nevar nepatikt bērniem, kas aktīvi aug un attīstās! Tagad jūs varat samontēt tādu pašu laukumu savā pagalmā un jūsu mazais vienmēr varēs darīt to, kas viņam vislabāk patīk, pat nelabvēlīgos laika apstākļos!

Bērnu rotaļu laukums jūsu pagalmā, lauku mājās vai dārzā – lielisks veids novērst bērna uzmanību no interneta. Jums pat nebūs viņš jāpierunā, ļoti maza varbūtība, ka viņš gribēs sēdēt pie datora, kad blakus ir tāda brīnišķīga un iepriecinoša rotaļlieta – bērnu rotaļu komplekss dārzam vai lauku mājai.

Mājas rotaļu laukumi.

Mājas rotaļu kompleksi atšķiras no parastiem ar mazāku izmēru. Tādi laukumi ir neaizvietojama rotaļlieta jebkuram aktīvam bērnam. Mēs piedāvājam dažādu konfigurāciju mājas rotaļu laukumus – no parastām smilšu kastēm un šķērsiem līdz pilnvērtīgiem iekārtojumiem ar vingrošanas rīkiem un šūpolēm.

Bērnu rotaļu kompleksu mājai vai dārzam priekšrocības:

  • ilggadība;
  • liela krāsu izvēle;
  • viegla uzturēšana un lietošana;
  • viegla transportēšana;
  • viegla samontēšana un demontēšana – nav vajadzīgi nekādi īpaši instrumenti vai iemaņas;
  • tiek ražoti no pilnīgi drošiem un pretalerģiskiem materiāliem.

Original”

“Original” sērijai pieder “Sunshine”, “Rainbow”, “Monster”,“King Kong” kompleksi. Galvenā atšķirība starp “Original” un “Compact” sēriju kompleksiem ir modalitāte. Visi oriģinālas sērijas kompleksi var tikt modificēti un papildināti kā “Lego” konstruktors. Jūs varat pakāpeniski pielikt tādus elementus kā mērkaķu tilts (kur pieķerties ar rokām), mansards, spirāles formas nolaišanās kalniņš un redzēsiet, kā oriģinālais “Rainbow” komplekss aug kopā ar jūsu bērnu kā vislabākais draugs. Jūsu bērniem nekad neapniks viņu rotaļu laukums, bet jums nekad nesāpēs galva domājot par dāvanu bērna dzimšanas dienā, Jaunā gada svētkos vai pirms brīvdienām.  Jūs vienmēr varēsiet pasūtīt jebkuru no spilgtiem un interesantiem aksesuāriem un parūpēties par to, ka jūsu bērnu brīvs laiks būtu vēl interesantāks. Jūs gaida neierobežotas iespējas, ko izmantojuši jūs uzbūvēsiet savu unikālo un neatkārtojamo “Rainbow”!

Oriģinālie “Rainbow” rotaļu kompleksi ir ļoti izturīgi un uzticami. Šie kompleksi ir papildus stiprināti, tāpēc to konstrukcijas var izturēt ne tikai desmit bērnus, bet arī visu papildus elementu svaru, pat ja jūs paplašināsiet kompleksu līdz piektajam līmenim vai savienosiet dažus kompleksus vienā!

Tādu svaru var izturēt tikai konstrukcija ar vienu masīvu brusu un sijām, kas ražotas no vislabākā  sarkana kokmateriāla (sekvojām). Šis vērtīgs kokmateriāls nebaidās ne liela mitruma, ne sniega, dabīgas eļļas sargā to no pūšanas un vīšanas, tādēļ šis kokmateriāls paliek viegls, blīvs un ļoti skaists!

Rotaļu laukumi “Rainbow” var tikt būvēti arī iekštelpās (tirdzniecības centros, rotaļu istabās, atpūtas un izklaides klubos).

Rainbow” komerciāla rotaļu iekārta.

Komerciālie rotaļu kompleksi – lielisks piedāvājums privātu bērnudārzu, atpūtas parku, pagalmu un rotaļu laukumu īpašniekiem. Maksimāls drošības līmenis ļaus pieaugušajiem atpūsties un sniegt bērniem vairāk patstāvības, spēlējoties komerciālā “Rainbow” rotaļu iekārtā.

Rotaļu laukumi “Rainbow” var tikt būvēti arī iekštelpās (tirdzniecības centros, rotaļu istabās, atpūtas un izklaides klubos).

Kāpēc mēs tik pārliecinoši runājam par augstu mūsu produkcijas drošības līmeni?

Jau trīsdesmit gadus uzņēmums “Rainbow” izgudro un veido jaunus bērnu rotaļu laukumu drošības standartus. Veidojot iekārtas, mēs nedomājam, vai tās atbildīs standartiem, mēs radām un labojam tos domājot par jūsu bērnu drošību. Komerciālas rotaļu iekārtas sērija radīta publiskai lietošanai, kad rotaļu laukumi tiek minimāli uzraudzīti, kad bērni tiek atstāti bez vecāku uzraudzības un viņus pieskata skolotāji, aukles vai instruktori.  Tieši tādēļ mums ir jākonstruē ideāli rotaļu laukumi, kur bērni varētu spēlēties droši un jautri.

Komerciāla rotaļu iekārtas sērija atbilst gan amerikāņu, gan starptautiskiem materiālu drošības un ekoloģitātes standartiem – ASTM, kvalitātes sertifikātus, kā arī IPEMA, CPSC ir ADA, Eiropas standartus EN 1176-1, EN 1176-2, EN 1176-3.