Mēs gribam izmantot iespēju un apsveikt jūs ar nokļūšanu pasaulē, kur vislielākās vērtības ir laika pārbaudīta kvalitāte un drošība, bet bērna iedomātie ceļojumi ir pilni ar elpu aizraujošiem piedzīvojumiem un iespaidiem!

 

Lai sākas piedzīvojumi!

“Rainbow” ir kaut kas vairāk nekā vienkārši koka, plastmasas un metāla detaļas. “Rainbow” ne tikai izveido drošu vietu jūsu bērnu brīvdabas rotaļām, bet arī lielisku pamatu bērna attīstībai, kas nākotnē veicinās unikālu bērna spēju rašanos. Bērni vislabāk attīstās, veicot uzdevumus, kas pieprasa spēkus, tātad visa mūsu produkcija ir radīta bērna fiziskai attīstībai.

Bez tam, mūsu bērnu rotaļu kompleksu, ražotu no sarkankoka un sarkanā ciedra, tīras un svaigās arhitektūras līnijas sniegs jūsu brīnišķīgas mājas pagalmam pabeigtību un akcentēs unikālus kvalitātes un drošības standartus, pēc kuriem mums nekas nevar līdzināties.

Mēs piedāvājam vairāk nekā simts modeļu: no privātas nekomerciālas lietošanas, oriģinālām bērnu šūpolēm līdz pasakainām rotaļu pilīm simtam bērnu.

Bērnība – bezrūpīga laika zeme! Tikai bērnībā var ikdienu atrast jaunu pasauli, pat ja tā ir tikai jūsu mājas pagalma laukumā. Bērnu rotaļu kompleksi, pagalma rotaļu laukumi un kalniņi kļūst par vienām no visiemīļotākajām bērnu brīva laika pavadīšanas vietām. Visām šīm izklaidēm ir jābūt drošām, bet, jo īpaši, – ērtām. Pirkt vai pašam sagatavot bērnu rotaļu kompleksu nav sarežģīti, daudz grūtāk – izvēlēties drošu un uzticamu konstrukciju.

“Rainbow” – amerikāņu zīmols, kas 2015 g. svin savu 30. jubileju, ir labi zināms visā pasaulē. Bērnu rotaļu kompleksi “Rainbow” ir drošības, kvalitātes un oriģinalitātes standarts. “Rainbow” kompleksi tiek lietoti, iekārtojot vislabākos bērnu rotaļu laukumus Amerikā, Itālijā, Francijā, Lielbritānijā, Krievijā, Kanādā, Vācijā, Austrālijā, Norvēģijā un daudzās citās valstīs. Mēs esam laimīgi, jo varam prezentēt jums “Rainbow” bērnu rotaļu kompleksus arī Latvijā.

Kopš 2015 g. AAS “Baltraina” Baltijas valstīs sāka piegādāt jautrus, bērnišķīgus iespaidus, neaizmirstamas emocijas un mīļass atmiņas, ko sniedz bērnu rotaļu kompleksi.

Mēs esam oficiāli un unikāli amerikāņu rotaļu kompleksu izplatītāji “Rainbow” Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Mūsu tirdzniecības ģeogrāfija plešas ik mēnesi, tāpēc mēs priecājamies par iespēju sniegt lielisku garastāvokli visu Baltijas valstu bērniem!

Un tagad atlaidieties dziļāk krēslā, aizveriet acis un iedomājieties, ka jūs atkal esat bērns un jūsu sapņi piepildās! PIEDZĪVOJUMI SĀKAS!